O nas

Kim jesteśmy?

Powstaliśmy na bazie ponad 14- letniego doświadczenia w branży finansowej, na wielu rynkach m.in. polskim, hiszpańskim, holenderski jaki i niemieckim. Bogate doświadczenie zapewnia naszym Klientom skuteczność, a także gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. 

 

 

Innowacyjne podejście w procesie odzyskiwania należności jak i ciągły rozwój pozwala nam na stałe dostosowywanie się do zmian rynkowych. Tworzymy możliwie najlepsze i najbardziej dostosowane do potrzeb Wierzyciela rozwiązania zapewniając ciągłą poprawę jakości usług. 

 

 

Fininova została stworzona przez ludzi z pasją, dla tych którzy z dużym zaangażowaniem prowadzą działalność biznesową. 

 

Cel i misja

Naszym założeniem jest świadoma pomoc w rozwiązywaniu problemów zadłużonych Klientów, a tym samym realne wsparcie Wierzycieli w odzyskiwaniu należności. Celem windykacji jest nie tylko uzyskanie od Klienta jednostkowej spłaty, a stworzenie relacji na podstawie której będzie on systematycznie spłacał Wierzycielowi posiadane zobowiązanie. 

 

 

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają Wierzycielowi uzyskiwać stały miesięczny dochód dzięki któremu będzie mógł rozwijać prowadzony przez siebie biznes, zaś Klientowi poprawić sytuację finansową poprzez systematyczną spłatę posiadanych zobowiązań. 

 

 

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań Wierzyciela, przy jednoczesnej pomocy dla Klienta.

Wizja

Być wiarygodnym dla naszych Partnerów oraz pomocnym dla ich Klientów.
Przyciągać ludzi, którzy współdzielą nasze wartości i wierzą, że potrzeba postępu nie mija w żadnych okolicznościach, nawet jeśli osiągniemy sukces.